Renovatie sleepboot Oganga

De sleepboot van de zeeverkenners is dringend aan renovatie toe. Na ruim veertig jaar trouwe dienst bij de Scouting is de Oganga echt aan een flinke opknapbeurt toe. Helaas hebben we niet de middelen om alle noodzakelijke onderhoud zelf te bekostigen. Daarom vragen we u dringend om een bijdrage. Ook schrijven we diverse fondsen en bedrijven aan om ons te helpen. Zonder sleepboot kunnen de zeeverkenners niet veilig het water op.Via deze link leest u alles over onze actie om er voor te zorgen dat het schip veilig is en weer een lange tijd de zeeverkenners kan ondersteunen. Op dit moment wordt het schip op de wal gezet zodat we ook het onderwaterschip kunnen bekijken en we daardoor een beter inzicht krijgen in wat er allemaal moet gebeuren. Een volledig projectplan en een specificatie van kosten kunt u opvragen bij Merel van Marion. De gegevens kunt u vinden in de bijlage via bovenstaande link.

Your comment